Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Fotoğraflarla Hayat Devam Ediyor.

AddThis Social Bookmark Button

Son zamanlarda artan fotoğrafçı sayısı ve insanların bu alana merakı sayesinde etkinliklerde artmaya başladı İşte 2 günlük Fotoğraf sergisi programı.

Türkiye'de ki engellilerin yaşadığı sorunları sanatla buluşturarak engellilerin kendi sorunlarına modellik yaptığı bir sergi. Açılışını Antalya valisi Alaaddin Yüksel'in yapacağı fotograf sergisi Bugün Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda Saat 11: 30 da açıldı.

Öte yandan Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD) "Bahar" Konulu Fotoğraf Sergisi de bugün fotoğraf severlerle buluştu. Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD) Üyelerinin  "Bahar" Konulu Fotoğraf Sergisi Nevşehir Üniversitesi’nde bu sabah açıldı.

 

Ali Güneş,Bahadır Dedeoğlu, Fatma Gül Sevi, Fikriye Şeref Tuğcu, Hasan Temur, İbrahim Aydoğdu, İbrahim Halilullah Işık, Mustafa Karakaya, Murat Gülyaz, Nermin Cengiz, Nurettin Mantar, Dr. Ömer Gurulkan, Sami Türkay, Süleyman Borlak, Şule Kuşar Han, Yasin Reçber
Yaşar Alan, Yusuf Özuğurlu Fotoğraflarından oluşan sergi de, Nevşehir Üniversitesi merkez kantininde bugün açıldı.

Son olarak bir sergide dün Malatya da açıldı.1. MAFSAD Karma Fotoğraf sergisi 9-16 Mayıs 2010 tarihleri arasında Malatya Park AVM de izleyicilerin karşısına çıktı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile