Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Maroon 5 ile Dünya Turuna Ne Dersiniz?

AddThis Social Bookmark Button

Grammy Ödüllü Amerikalı Rock Grubu "Maroon 5", 17 ülkeyi kapsayan 2011 dünya turnesinde yanına 5 fotoğrafçı almak istiyor. Tanınmayan yetenekli sanatçıları ortaya çıkarmak isteyen grup, "Aşk" konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Kazananların 14 Şubat Sevgililer Günü’nde açıklanacağı yarışmaya katılmak isteyenler "Talenthouse" internet sitesinden başvuru yapabilecek.

ABD’de 10 milyon ve dünya çapında yaklaşık 15 milyon albüm satan Los Angeles çıkışlı Amerikanrock grubu Maroon 5, 2011 dünya turnesine 5 yetenekli fotoğrafçıyla çıkacak.

Profesyonel ve ünlü birçok fotoğrafçıyla çalışma fırsatı olmasına rağmen, tanınmayan yetenekli sanatçıları ortaya çıkarmak isteyen grup, kendilerine eşlik edecek fotoğrafçıları uluslararası katılımlı bir yarışmayla belirleyecek.

Turne kapsamında İngiltere, Fransa, İtalya, Japonya ve Amerika’nın içinde bulunduğu 17 ülkede konserler verecek olan grup, "Aşk" konulu orijinal fotoğrafları çekenler arasından 5 kişi seçecek.

Yarışmaya katılmak isteyen fotoğrafçılar, 31 Ocak 2011 tarihine kadar Türkçe dil desteği mevcut olan Talenthouse internet sitesinden
"http://www.talenthouse.com" Maroon 5&Dailymotion "Fotoğraf Gönder" adlı yarışmaya tıklayarak "Aşk" konulu orijinal fotoğraflarını gönderebilecek.

KAZANANLAR 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE AÇIKLANACAK

Yarışmayı kazananları belirlemek için 1-8 Şubat tarihleri arasında oylama yapılacak. Oylamaya internet üzerinden herkes katılabilecek. Gruba dünya turnesinde eşlik edecek 5 fotoğraf sanatçısı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde açıklanacak ve turneye başlayan grupla birkaç hafta sonra buluşacak.

Ayrıca en yüksek oyu alan 15 katılımcıya Maroon 5 rock grubunun "Hands All Over" adlı yeni albümlerinin imzalı kopyası hediye edilecek. Seyahat ve konaklama masrafları karşılanacak sanatçılar, ünlü rock grubunun fotoğraflarını çekmenin yanı sıra dünyayı gezme fırsatı da bulacak.

2002 yılında piyasaya çıkardıkları "Songs About Jane" ile büyük bir çıkış yapan grup, 5 yıl aradan sonra ikinci albümleri "It Won’t Be Soon Before Long" ile müzik severlerle buluştu. Aynı başarıyı ikinci albümünde de yakalayan grup, 2005 yılında GrammyÖdülü aldı.

Grubun çıkardığı iki albümde yer alan "This Love", "She Will Be Loved", "Harder to Breathe" ve "Sunday Morning" gibi hit şarkılar birçok
müzisylene de ilham kaynağı oldu.

Grup, geçtiğimiz günlerde 13 şarkıdan oluşan "Hands All Over" adlı yeni albümlerini çıkardı. Yayınlandığı hafta Amerika listelerine 2, İngiltere listelerine 6 numaradan giriş yapan albümün prodüktörlüğünü Robert John "Mutt" Lange üstlendi.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile