Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

“Kentin en iyi manzarası” seçildi

AddThis Social Bookmark Button

Otokar’ın fotoğrafçılık alanında genç yetenekleri desteklemek ve şehirlerde otobüs taşımacılığına dikkat çekmek için düzenlediği “Kentin en iyi manzarası” fotoğraf yarışması sonuçlandı.

566 kişinin başvurduğu yarışma sonucunda Otokar’ın Kent otobüslerinin şehirdeki en güzel fotoğraflarını çeken kişiler birbirinden güzl hediyeler kazanırken en çok halk oyu alan 20 eser 24-27 Kasım 2011 tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenen COMVEX Fuarı’nda Otokar standında sergileniyor.

Fotoğrafseverlerin, otobüs kullanıcılarının ve toplu taşımacılık konusuna meraklı 566 kişinin Otokar’ın üstün kalitesi ve ileri teknolojisi ileTürkiye’nin dört bir yanında her kesime hizmet eden Kent otobüslerinin yer aldığı manzara fotoğrafları çekerek katıldıkları yarışma sonuçlandı. Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, Otokar Pazarlama Müdürü Tarkan Burak, Fotoğraf Sanatçıları Muhittin Tüylüce ve Uğur Utku Sezer’den oluşan jürinin yaptığı oylama sonucunda ödüle layık bulunan fotoğraflar seçilerek birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci belirlendi.

Yarışma sonucunda 1.lik kazanan Erkan Kalenderli NIKON D90 BODY-18-55MM+55-200MM lens kit, 2.lik kazanan Fevzi Önal CANON  EOS 1100D+18-55MM DC lens kit, 3.lük kazanan Serhat Öcal CANON DSC POWERSHOT SX30 IS, 4. ve 5.lik kazanan Sertaç Nurtan ve Volkan Kundurayapan 1 aylık fotoğraf teknikleri eğitimi ve en çok “beğen” oyu alan ilk 10 kişiye lens bardak hediye edildi. Ayrıca, ilk 5’in de içinde bulunduğu en çok halk oyu alan 20 eser, 4-27 Kasım 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenenlenen COMVEX Fuarı’nda Otokar standında sergileniyor. 25 Kasım 2011, Cuma günü düzenlenen ödül töreninde yarışma sonucunda ödül alan katılımcılara ödülleri Otokar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Ünver ve Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül tarafından verildi.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile