Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Genç Fotoğrafçılar Etkinliği'nde Sergilenecek Eserler Bellirlendi..

AddThis Social Bookmark Button

ZONGULDAK Sergi Odası'nın Zonguldak, Bartın ve Karabük'de yaşayan  genç fotoğrafçılara yönelik düzenlediği etkinliğin değerlendirmesi 24 Ocak Perşembe günü yapıldı. Şafak Tortu, Can Çetin, Demet Ülker ve Pınar Turhan'dan oluşan değerlendirme Kurulu 17 genç fotoğrafçının 42 fotoğrafını sergilenmek üzere seçti.
Fotoğrafları seçilen  fotoğrafçılar:
Ayhan Kaya, Çağatay Uysal, Devrim Kınay, Engin Ulupınar, Erdem Aydın, Eylül Gevrek, Gökhan Tekin, İsmail Limon, M.Ali Trabzonluoğlu, Mehmet Çalış, Melek Coşkunfırat, Murat Kurul, Sevcan Şahin, Tolga Koptu, Uğur Civ, Yasemin Çavdar, Zeral Bozkurt.

"20 Genç Fotoğrafçıdan 60 Fotoğraf" Gösterisi adı altında Zonguldak, Bartın ve Karabük kentlerinde yaşayan  9-30 yaş gençlere yönelik katılım çağrısı yapılan etkinliğe Zonguldak ve Bartın'dan 26 fotoğrafçı 143 fotoğraf gönderdi. Değerlendirme Kurulu, katılan fotoğrafçı ve fotoğraf sayısını, niteliğini değerlendirerek etkinliğin gösteri yerine "sergi" olarak gerçekleştirilmesine karar verdi.
Etkinliğin sergisi önümüzdeki aylarda Sergi Odası'nda yapılacak, seçilen fotoğrafçılara fotoğraf ve sanat kitapları armağan edilecek.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile