Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Merhaba...

AddThis Social Bookmark Button

Sevgili dostlar hepinize merhaba. Sizlerden vatani görevimi tamamlamak için ayrı kalmak zorundaydım. Gerek görev yaptığım yer ve gerekse şartlardan dolayı uzak kaldım. Bunun için hepinizden özür dilemeyi borç biliyorum.     Uzun bir aradan sonra yeniden karşınızdayız. Bingöl Jandarma Komando Taburu' ndaki askerliğim dolayısıyle 15 ay sizlerden ayrı kaldık. Bu zaman zarfında pek çok şeyi kaçırdık ve atladık. Vatani görevimi artık tamamladım ve yeniden aranızdayım. Yeniden bir arada olamak ayrı bir heyecan ve gurur verici bir şey. Zaman zaman geçmişi özledik bu geçen 15 ay boyunca; en güzel olan şey sizleri özlemek oldu. Bundan sonraki yayınımız yeniden günlük haberler ve etkinliklerin duyurularıyla dolu dolu geçmesi dileği ile aranızdayım.

Şimdi bu siteyi beraber kurduğumuz ve birlikte yola çıktığımız Selim Tunç ve ben Ahmet TOKYAY  yeniden aranızdayız. Bundan sonra eski heyecanı ve birlikteliği beraber yaşayacağımıza inanıyorum. Geçtiğimiz zaman içerisinde gelişen teknoloji, yayınlanan fotoğraflar, sergiler, haberleri sitemizde yayınlayamadık. Ancak inanıyorumki siz okuyucularımız ve bizi takip eden arkadaşlarımız bizleri yeniden takip etmeye başlayacaktır. Yeni sergiler, yeni yüzler, yeni keşifler, yeni fotoğraflar ve bilgilerle aranızda olmak çok güzel bir duygu.

Bundan sonraki yayın akışımızda yeni projeler ve fikirlerle birlikte daha güzel, daha doğru bir yayın akışı sağlayacağız. Tabiki bu süreçte sizlerden gelen fikir ve katkılarada her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim. Burada bizlerden çok siz okuyucularımızın hakkı bulunmakta. Sizler olmasanız paylaşmanın ne anlamı varki...

 

Ahmet TOKYAY

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile