Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

“Kuzeyde Yaşam” Fotoğraf Yarışması

AddThis Social Bookmark Button

Artvin FSD (Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği) tarafından fotoğrafçıları desteklemek ve teşvik etmek amacıyla fotoğraf yarışması düzenlenmektedir.

Artvin FSD ve TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) ile ortak olarak düzenlediği fotoğraf yarışmasının amacı yerel fotoğrafçıları desteklemek ve teşviktir. 2012 Yılı Kafkasör Kültür Sanat ve Boğa Güreşleri çerçevesinde düzenlenecek olan fotoğraf yarışmasının konusu “Kuzeyde Doğa ve Yaşam” olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda fotoğrafların Artvin sınırı içerisinde çekilmiş olması da gerekmektedir.

Yarışmaya son katılım tarihi 29 Mayıs 2012 olup seçici kurul değerlendirmesi, 03 Haziran 2012 tarihinde AFSAD (Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği)’nde halka açık olarak yapılacaktır.

Yarışmanın jüri üyeliğini; AFSAD Başkanı Mustafa Ertekin, Fotoğrafçı İbrahim Demirel, Tuğrul Çakar, Gökhan Demirer, Can Gazialem yapacaktır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve yarışmaya katılım formu için: http://www.artvinfsd.com/sartname.pdf adresinden ulaşa bilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile