Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Sultan Sazlığı Milli Parkı Foto Safari

AddThis Social Bookmark Button

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü adına Kayseri Orman ve Su Müdürlüğü ve Sultan Sazlığı Milli Parkı Çevre Belediyeler Birliği ile ortaklaşa “Her Yönüyle Sultan Sazlığı” adı altında foto safari düzenleniyor.

Bu yıl 7. düzenlenen fotosafari bir (1) yılı kapsayacak şekilde Genel Doğa ve Yerel Yaşam Dallarında 21 Nisan 2012 ve 21 Nisan 2013 tarihlerini kapsayacak şekilde yapılmaktadır. Yarışmanın amacı Sultan Sazlığı Milli Parkının dört mevsimde ulusal düzeyde tanınması için, yerel yaşamı, fiziki yapısını, doğasını, özelliklerini görüntülemek ve fotoğraf sanatını gelişimine katkıda bulunmaktır.

21 Nisan 2012’de saat: 08.00’de başlayan yarışma 21 Nisan 2013 tarihinde saat: 17.00’da sona eriyor. Fotoğrafların son gönderim tarihi ise 29 Nisan 2013’tür. Yarışmanın seçici kurulunda, Ali Rıza Akın, Hamit Yalçın, Hüseyin Taşkın, Orhan Ceylan ve Recep Özkan yeralmakta.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiyi: http://www.ufad.org/haberetkinlik_detay/95/sultan_sazligi_7fotosafari adresinden alabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile