Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

"Bir Işık da Siz Yakın" Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

AddThis Social Bookmark Button

FOTOPYA Fotoğraf Sanatı Platformu tarafından internet üzerinden düzenlenen “Bir Işık da Siz Yakın” fotoğraf yarışması sonuçlandı.

FOTOPYA tarafından “Bir Işık da Siz Yakın!” konulu fotoğraf yarışması internet üzerinden gerçekleştirilen bir yarışma olup, www.fotopya.com.tr adresi üzerinden sadece online olarak katılına biliyordu. 15 Nisan 2012 tarihinde sonra eren yarışmanın sonuçları bugün açıklandı.

Yarışmanın seçici kurulunda ise gazeteciler, fotoğraf sanatçıları ve öğretim üyeleri bulunmakta. Yarışma jürüsi, Hürriyet Gazetesi Sebati Karakurt, Milliyet Gazetesi Ercan Arslan,  Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi ve aynı zamanda FOTOPYA Genel Yayın Yönetmeni Nadir Ede, Marmara Üniversitesi Prof. Güler Ertan ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Keskiner’ den oluşmaktaydı.

Yarışma sonunda dereceye giren isimler ise şöyle: Birinci Ahmet Fatih Sözmez, ikinci Duran Küçüköner, üçüncü ise Furkan Yıldırım oldu. Yarışmada ayrıca 6 adet özel ödülde verildi bunları alan isimler ise: Tacettin Yüksel, Sabriye Çelik Uğuz, Aytaç Eyilmez, Şahin Avcı, melih Sular, Nuri Çorbacıoğlu.

Ödül Töreni ve Yarışmanın Sergisi 30 Mayıs’ta Açılış Kokteyli ile birlikte Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nde gerçekleşecek.

Fotoğraf: Ahmet Faik Söylemez

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile