Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

6. Fotogen Gösteri Günleri

AddThis Social Bookmark Button

Her yılın Mart ayında bir fotoğraf şenliği olarak düzenlenen FOTOGEN Gösteri Günleri’nde bu yıl, FOTOGEN Fotoğraf Sanatı Derneği üyesi 16 fotoğraf sanatçısının gösterileri toplu olarak izleyicilere sunuluyor.

6 Mart Çarşamba akşamı saat 19:00’da başlayacak etkinlik haftası; Emiroğlu Apartmanı’ndan Mezopotamya’nın Balkonuna; Galata Köprüsü’nden Tanrılar Diyarına; kısaca söylemek gerekirse, dünyanın bir ucundan öbür ucuna çok çeşitli konuların ardı ardına izleneceği zengin ve renkli bir program içeriyor.

Etkinlik boyunca, akşam seansındaki gösteriler ertesi gün 16:00’daki gündüz seanslarında tekrar edilecek ve Gösteri Günleri 9 Mart Cumartesi günü saat 14:00’de başlayacak gündüz seansıyla sona erecek.

Gösterilerden önce ve sonra gösteri sahibi sanatçılarla kısa söyleşilerin yapılacağı etkinlik boyunca, izleyicilerle sanatçıların bir araya gelip fotoğraf üzerine sohbet etme imkanı da olacak.

Etkinliklerle ilgili detaylı bilgiyi: http://www.fotogen.org.tr/gosterigunleri.htm adresinden bulabilirsiniz.

Davetiyeler, etkinlik günü etkinlik saatinden 1 saat önce Akbank Sanat gişesinden temin edilebilir.Etkinlikler ücretsizdir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile